Про Проєктний офіс

Проєктний офіс – це структурний підрозділ Національного університету «Львівська політехніка», який здійснює консультаційну, навчальну та управлінську діяльність для підвищення якості підготовки проєктних пропозиції та впровадження проєктних ініціатив Університету.

Основною метою діяльності Проєктного офісу є активізація проєктної діяльності науково-педагогічних та наукових працівників, аспірантів, докторантів, співробітників Національного університету «Львівська політехніка» та інших учасників проєктів задля посилення присутності Університету в міжнародних рейтингових позиціях.

Дізнатися більше

Наша історія

Тепер

Запуск сайту Проєктного офісу

Враховуючи побажання відвідувачів Офісу, було створено сайт Проєктного офісу

Розроблено курс підвищення кваліфікацій для працівників Львівської політехніки

Назва курсу "Підготовка грантових заявок: теорія та практика"

Проведено серію вебінарів по грантових можливостях для Політехніків

До проведеної серії увійшли вебінари на теми: «Грантові можливості Міжнародного Вишеградського фонду», «Міжнародний фонд «Відродження»: інформація та алгоритм подання проєктної заявки», «Програма ЄС «Креативна Європа»: особливості підготовки і подання проєктів».

Проведено опитування працівників Львівської політехніки щодо інформування про можливості грантової діяльності

За результатами проведеного опитування та аналізу отриманих даних було розроблено рекомендації для залучення працівників Львівської політехніки до проєктного діяльності.

Доповідь керівника Проєктного офісу Андрущака Назарія в Брюсселі
на Днях координаторів програми «Горизонт 2020»

Керівник Офісу розповів 150 координаторам із різних країн про особливості координування консорціуму українською стороною, надав практичні рекомендації для подолання труднощів управління проєктами програми Горизонт 2020.

Офіційна дата створення Проєктного офісу

У відповідності до наказу Ректора

Початок

Створення підрозділу Проєктний офіс
в Національному університеті «Львівська політехніка»

Наказ № 723-1-10 від 9 грудня 2019 року

Цікавлять новини Проєктного офісу?

Підписуйтеся на розсилку Проєктного офісу і ми будемо інформувати вас про нові можливості для подачі проєктних пропозицій та інші цікаві новини в сфері проєктної діяльності.