Тренінг-практикум підвищення кваліфікації

«Проєктна грамотність для Політехніків суспільно-гуманітарного циклу»

На цьому тренінгу-практикумі ви дізнаєтесь про грантові можливості, їх пошук та особливості подання проєктів. Курс розроблено для осіб, які розпочинають свою проєктну діяльність у різних галузях. У короткий термін ви зможете отримати навики підготовки проєкту, розібратись із різними актуальними для Вас конкурсами, програмами та фондами, опанувати алгоритм заповнення аплікаційної форми – заявки, написати свій проєкт та знайти можливість його профінансувати. Розроблений тренінг-практикум зорієнтований на надання практичної допомоги у пошуку шляхів фінансування обраної Вами ідеї наукового, освітнього чи інфраструктурного спрямування.

Результат навчання: уміння підготувати проєктну заявку на обрану грантову програму

Тривалість навчання: 1 місяць / 12 занять

Документ про підвищення кваліфікації: сертифікат з 60 год/2 кредитами ЄКТС програму

Складність курсу: початківці в підготовці проєктів

Початок курсу: 13 вересня 2022 року*

*Курс є безкоштовний тільки для працівників НУ "Львівська політехніка". Для всі інших мають бути укладені комерційні договори. За додатковою інформацією звертайтеся за емейлом po@lpnu.ua.

Курс підвищення кваліфікації

«Підготовка грантових заявок: теорія та практика»

Мета курсу підвищення кваліфікації полягає в засвоєнні теоретичних основ та отриманні практичних навичок підготовки проєктних пропозицій для пошуку можливостей фінансування власної науково-дослідної роботи. Курс розроблено, щоб спрямувати слухачів на отримання та/або вдосконалення навиків підготовки та подачі проєктних пропозицій для пошуку шляхів фінансування своєї науково-дослідної роботи, підвищити рівень обізнаності в нових інструментах аналізу можливостей грантової діяльності. Слухачі отримають теоретичну інформацію та практичні матеріали щодо основних способів аналізу грантових можливостей та подачі проєктних пропозицій.

Результат навчання: вміння підготувати проєкт в межах програми "Горизонт Європа"

Тривалість навчання: 2 місяці / 11 занять

Документ про підвищення кваліфікації: сертифікат з 90 год/3 кредитами ЄКТС програму

Складність курсу: має бути попередній досвідом роботи в проєктах чи підготовки проєктних заявок

Вимоги до слухачів: знання англійської мови (B2) та вибрана ідея для підготовки власної проєктної пропозиції за профілем своєї наукової роботи

Початок курсу: 22 вересня 2022 року*

*Курс є безкоштовний тільки для працівників НУ "Львівська політехніка". Для всі інших мають бути укладені комерційні договори. За додатковою інформацією звертайтеся за емейлом po@lpnu.ua.

Цікавлять новини Проєктного офісу?

Підписуйтеся на розсилку Проєктного офісу і ми будемо інформувати вас про нові можливості для подачі проєктних пропозицій та інші цікаві новини в сфері проєктної діяльності.