Тренінг-практикум підвищення кваліфікації

«Проєктна грамотність для Політехніків суспільно-гуманітарного циклу»

На цьому тренінгу-практикумі ви дізнаєтесь про грантові можливості, їх пошук та особливості подання проєктів. Курс розроблено для осіб, які розпочинають свою проєктну діяльність у різних галузях. У короткий термін ви зможете отримати навики підготовки проєкту, розібратись із різними актуальними для Вас конкурсами, програмами та фондами, опанувати алгоритм заповнення аплікаційної форми – заявки, написати свій проєкт та знайти можливість його профінансувати. Розроблений тренінг-практикум зорієнтований на надання практичної допомоги у пошуку шляхів фінансування обраної Вами ідеї наукового, освітнього чи інфраструктурного спрямування.

Результат навчання: уміння підготувати проєктну заявку на обрану грантову програму

Тривалість навчання: 1.5 місяці / 12 занять

Документ про підвищення кваліфікації: сертифікат з 60 год/2 кредитами ЄКТС програму

Складність курсу: початківці в підготовці проєктів

Вартість курсу: 6000 грн*

Початок курсу: 13 вересня 2022 року

*Вартість курсу для працівників НУ "Львівська політехніка" складає 1500 грн. Для всіх слухачів курсу мають бути укладені комерційні договори перед початком навчання.

Курс підвищення кваліфікації

«Підготовка грантових заявок: теорія та практика»

Мета курсу підвищення кваліфікації полягає в засвоєнні теоретичних основ та отриманні практичних навичок підготовки проєктних пропозицій для пошуку можливостей фінансування власної науково-дослідної роботи. Курс розроблено, щоб спрямувати слухачів на отримання та/або вдосконалення навиків підготовки та подачі проєктних пропозицій для пошуку шляхів фінансування своєї науково-дослідної роботи, підвищити рівень обізнаності в нових інструментах аналізу можливостей грантової діяльності. Слухачі отримають теоретичну інформацію та практичні матеріали щодо основних способів аналізу грантових можливостей та подачі проєктних пропозицій.

Результат навчання: вміння підготувати проєкт в межах програми "Горизонт Європа"

Тривалість навчання: 2 місяці / 11 занять

Документ про підвищення кваліфікації: сертифікат з 90 год/3 кредитами ЄКТС програму

Складність курсу: має бути попередній досвідом роботи в проєктах чи підготовки проєктних заявок

Вимоги до слухачів: знання англійської мови (аналог B2) та вибрана ідея для підготовки власної проєктної пропозиції за профілем своєї наукової роботи

Вартість курсу: 9000 грн*

Початок курсу: 22 вересня 2022 року

*Вартість курсу для працівників НУ "Львівська політехніка" складає 2000 грн. Для всіх слухачів курсу мають бути укладені комерційні договори перед початком навчання.

Цікавлять новини Проєктного офісу?

Підписуйтеся на розсилку Проєктного офісу і ми будемо інформувати вас про нові можливості для подачі проєктних пропозицій та інші цікаві новини в сфері проєктної діяльності.